Pozvánka na 3. ročník Memoriálu Viléma Mojžíše - 14. ročník rybářských závodů žen

Pobočný spolek Zlín Moravského rybářského svazu, tak jako každoročně, pořádá rybářské závody žen, členek našeho pobočného spolku MRS, které od loňského roku nesou název Memoriál Viléma Mojžíše

Pozvánka na 3. ročník Memoriálu Viléma Mojžíše - 14. ročník rybářských závodů žen

Závody se konají v sobotu, dne 16. 9. 2017 na našem revíru - rybníku Kapřín v Březůvkách. Prezentace začíná v 6:30, začátek závodu v 7:00, konec ve 13:00. Hned poté proběhne vyhodnocení a rozdílení cen. Loví se na dva pruty dle platných Bližších podmínek výkonu rybářského práva.

Při závodech nebude vybírán žádný poplatek. Před závody bude do rybníku vysazena ryba - kapr a revír bude před závody hájen. Výboru se podařilo opět zajistit pěkné ceny pro vítězky i účastnice. Podmínkou pro účast na závodech je platná MP povolenka pro rok 2017.

Každá účastnice má právo si vzít sebou trenéra, pomocníka, ochránce, kibice, popřípadě celý fan-klub. Nahazovat a zdolávat rybu bude muset ovšem sama.

Chytat mohou i děti do 12 let, které vlastní rybářské oprávnění (SRL + povolenku MRS) a jsou v příbuzenském poměru k závodící ženě (maminka, babička, teta). Tyto děti však budou „mimo soutěž“.

Prosíme (pokud možno) z důvodů co nejlepší organizace o potvrzení Vaší účasti na email: posta@mrszlin.cz nebo telefonicky (stačí SMS) na číslo 723 335 051

Občerstvení zajištěno

Těší se na Vás Výbor MRS PS Zlín

Kam se podívat dál?

Kde nás najdete

Moravský rybářský svaz, z.s. PS Zlín

Tř. Tomáše Bati 1276 ,
760 01 Zlín


posta@mrszlin.cz

Kontaktujte nás